A GDS Budapest 2016. évi verseny magyar díjazottjai

GDS ( Global Doll Society ) Budapest
2016. évi verseny
magyar díjazottjai
(Pannon Chapter)

Bergeot- Veréb Laurence
I. helyezés (arany)
Piros szekció – Mese,fantázia más anyagból kategória

Bozókiné Tóth Baranyi Andrea
I. helyezés (Arany)
Piros szekció – Művészmackó öltöztetett

Bőhm Erika
I. helyezés ( Arany ) és Közönségdíj
Piros szekció – Művész mackó ruha nélkül

II. helyezés( Ezüst) és Közönségdíj
Piros szekció – Művészmackó öltöztetett

III. helyezés ( Bronz)
Mackók és egyéb állatok fantázia kategória

Czibuláné Csicsman Erzsébet
I. helyezés ( Arany)
Piros szekció – egyedi tervezésű fiú, férfi kategória

III. helyezés ( Bronz)
Piros szekció, egyedi tervezésű hölgy kategória
Original Sappihre Award díj- a GDS által bevezetett ún. Gem ( magyarul ékkő) rendszer a teljesítmény elismerésére első fokozata

Deliága Gabriella
II. helyezés ( Ezüst)
Piros szekció, Művész mackó fantázia kategória

Kiváló teljesítményért díj
Piros szekció – fantázia , más anyag használatával

Hambalkó Magdolna
II. helyezés (Ezüst)
Piros szekció- 8-as kategória csoportkép más anyagból

Horváthné Dercsényi Gabriella
II. helyezés ( Ezüst)
Zöld szekció

Huber Helga
III. helyezés ( Bronz)
Zöld szekció – lányok, hölgyek kereskedelmi forgalomban kapható formából készült porcelán, festett szemmel

III. helyezés (Bronz)
Zöld szekció – lányok, hölgyek kereskedelmi forgalomban kapható formából készült porcelán, üvegszemmel

Kolumbán Zsuzsa
III. helyezés ( Bronz)
Piros szekció – egyedi tervezésű hölgy kategória

III. helyezés( Bronz)
Piros szekció- nemzetiségek

Molnár Eszter
I. helyezés ( Arany) és Közönségdíj
Zöld szekció – reborn kategória

Molnárné Farkas Irén
II. helyezés ( Ezüst)
Zöld szekció – lányok, hölgyek kereskedelmi forgalomban kapható formából készült porcelán, üvegszemmel

Mórocz Imréné
Kiváló teljesítményért díj
Zöld szekció reborn kategória

dr. Mosonyi Anna
III. helyezés ( Bronz)
Zöld szekció – fiúk, férfiak kereskedelmi forgalomban kapható formából készült porcelán

Molnárné Riskó Erzsébet
III. helyezés ( Bronz)
Piros szekció, más anyagból készült fiú, férfi

III. helyezés( Bronz)
Piros szekció- egyéb anyagból készült lány, hölgy

Paray Júlia Gyöngyi
III. díj ( Bronz) és Közönségdíj
Piros szekció, nemzetiségek

Kiváló teljesítményért díj
Piros szekció, csoportkép

Szabó Zsuzsanna
II. helyezés ( Ezüst)
Zöld szekció – reborn kategória

Szűcs Erzsébet
II. helyezés (Ezüst) és Kosztüm díj
Zöld szekció – fiúk, férfiak kereskedelmi forgalomban kapható formából készült porcelán

III. helyezés (Bronz)
Zöld szekció – lányok, hölgyek kereskedelmi forgalomban kapható formából készült porcelán, üvegszemmel

Tóth Fedóra
I. helyezés (Arany)
Piros szekció – fiúk, férfiak más anyagbók kategória